sIATKA ROLNICZA

Kiedy warto wykorzystać siatkę rolniczą?

Podczas żniw rolnicy korzystają z różnych akcesoriów. Rynek jest bogaty, dlatego wybór odpowiednich rozwiązań nie jest prosty. Jednym z elementów wykorzystywanych podczas żniw jest . Sprawdź, jakie m czytaj więcej »

Druk materiałów reklamowycH

Druk materiałów marketingowych

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Jest w tym stwierdzeniu wiele prawdy, bowiem na ludzi bardzo mocno wpływają bodźce wizualne, na które bardzo często, czasem nieświadomie kierowana jest uwag czytaj więcej »

ŁóżKO dla DZIECI Warszawa

Wygodne i kolorowe może być łóżko dla dziecka

Łóżko dla dzieci Warszawa to popularny produkt Rodzice wybierają tradycyjne łóżka, tapczany lub rozwiązania piętrowe. Ważne są trwała, mocna konstrukcja oraz materac. Dobrej klasy łóżko to wyjątkowa czytaj więcej »

karma raW paleo

Ochrona przeciw insektom dla psa - krople

W okresie wiosennym, a także letnim nasila się aktywność różnego rodzaju insektów i pasożytów, które atakują zarówno ludzi, jak i zwierzęta. Wśród nich znajdują się kleszcze, komary, pchły i świerzbo czytaj więcej »

ROZDZIELNICE

Rozdzielnia pozwala na integrację

Dawne rozdzielnie elektryczne, nie były, zbyt wygodne dla użytkownika. Powodem była nie tylko wielkość obudowy, ale i ogólny sposób działania takiego układu. Bardzo często występowały różne awarie or czytaj więcej »

ołówki reklamowe

Jak często wykorzystujemy ołówki reklamowe?

Weryfikacja produktów reklamowych może dotyczyć bardzo różnych artykułów. Nie zawsze też zwracasz uwagę na jakieś drobne akcesoria, które jednak mogą się okazać niezwykle użyteczne. Zastanów się dokł czytaj więcej »

pOZYCJONOWANIE katowice

Dobrze sprzedana firma

Kiedyś tylko prasa Kiedyś reklama była prasowa, później radiowa oraz telewizyjna. dzisiaj najbardziej popularne są media społecznościowe. I to symbol czasów oraz potrzeb. Reklama online jest tańsza, czytaj więcej »

 

Ochrona przeciw insektom dla psa - krople

W okresie wiosennym, a także letnim nasila się aktywność różnego rodzaju insektów i pasożytów, które atakują zarówno ludzi, jak i zwierzęta. Wśród nich znajdują się kleszcze, komary, pchły i świerzbowiec. Kontakt zwierzęcia z tymi insektami i pasożytami jest niezwykle nieprzyjemny, a często również bolesny. Z tych powodów każdy odpowiedzialny właściciel czworonoga powinien zastosować odpowiednią profilaktykę.

Dlaczego insekty i pasożyty atakują psa?

Zarówno kleszcze, jak i pchły są insektami, które żywią się krwią. Jest to ich podstawowy składnik pokarmowy i z tego powodu atakują zarówno zwierzęta, jak i ludzi. Podobnie jest z komarami, które, aby przeżyć, potrzebują krwi ludzkiej lub zwierzęcej. Jest to główną przyczynę, dla której te nieznośne owady atakują. Zarówno medycyna XXI wieku, jak i nauki weterynaryjne rozwinęły się do tego stopnia, że możliwa jest ochrona i profilaktyka.

Jaki środek wybrać, aby ochronić psa przed atakiem insektów i pasożytów?

Jednym z najlepszych środków, jakie może zastosować właściciel, aby ochronić swojego czworonoga przed kleszczami, pchłami, świerzbem oraz komarami są krople. Jest to produkt powszechnie dostępne, dlatego żaden opiekun psa nie będzie miał problemów z ich nabyciem. Jest to również środek nieinwazyjny, który nie musi być tak, jak obroża, cały czas na szyi psa. Krople przeciw insektom ponadto można stosować bez względu na wielkość, rasę i wiek czworonoga.

Dodatkowe atuty krople dla psa na insekty https://www.dlalasucha.pl/produkty/3624/raw-paleo karma raw paleo

Niewątpliwą zaletą kropel jest ich łatwa i przyjemna aplikacja. Zastosowanie kropel może odbyć się w zaciszu domowym, bez konieczności wizyty u weterynarza. Ponadto stosowanie tego środka jest niezwykle szybkie i zajmuje jedynie kilka minut. Standardowe krople na insekty dla psów stosowane są na skórę w okolicach karku, gdzie pies nie będzie mógł ich zlizać. Warto zaznaczyć, że taki środek profilaktyczny działa przez kilka miesięcy, dlatego wystarcza na czas największej aktywności różnego rodzaju insektów, czyli wiosny i lata. Ilość kropel, które przeznaczone są do profilaktycznej ochrony przed insektami i pasożytami, jest bardzo duża, dlatego każdy właściciel może dostosować krople do zasobności swojego portfela, a także potrzeb i rasy psa. Ten środek dostępny jest zarówno u weterynarzy, jaki w marketach i sklepach zoologicznych. Istnieje również możliwość zakupienia kropel dla psa na insekty za pomocą sklepów internetowych. Ten fakt to jeszcze jeden atut kropel – są powszechnie dostępne.

Przeciwwskazania karma raw paleo

Przy stosowaniu kropel na insekty dla psów ważne jest stężenie środka. Z tego powodu należy wybrać takie krople, które będą dostosowane do wielkości naszego czworonoga. Jedynym trwałym przeciwwskazaniem do stosowania tego środka jest nadwrażliwość skórne bądź różnego typu alergię. Do przeciwwskazań zalicza się również problemy dermatologiczne lub liczne podrażnienie na skórze psa. Jeżeli właściciel ma jakiekolwiek wątpliwości przed zastosowaniem kropel na insekty, należy skonsultować się z lekarzem weterynarii.